همایش انجمن سال 1398

بنام خدا

 خوشحالیم که با تکیه بر الطاف لایزال الهی و برخورداری از عنایات بی دریغ خداوند سبحان امسال هم توفیق یافتیم تا همایش سالیانه انجمن و چهلمین بزرگداشت استاد دکتر محمد قریب و اولین همایش مشترک انجمن پزشکان کودکان ایران و ایتالیا را در بیمارستان مرکز طبی کودکان مهد علم و مرکز پرورش بزرگان این رشته یعنی متخصصین اطفال برگزار نماییم . تقارن روزهای این کنگره با ایام مبارک ماه شعبان میلاد با سعادت امام حسین(ع) و ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی صاحب الزمان را به فال نیک می گیریم و امیدواریم با الهام از تعالیم این بزرگواراران در رسیدن به اهدافمان که ارتقاء دانش و سرافرازی همکاران متخصص اطفال و بهبود سلامت کودکان عزیز کشورمان است قدم های موثرتری برداریم و از توفیقات بیشتر بهرمند شویم و از این طریق در کاهش آلام هموطنان ما که در جریان سیل روزهای اول سال نو دچار مشکلات زیادی شده اند، توجه بیشتری مبذول داریم. برگزاری این همایش با همت اعضای محترم انجمن و تلاش شبانه روزی سرکار خانم دکتر کتایون خاتمی و همکاری صمیمانه جناب آقای دکتر رضا شروین بدو ریاست محترم بیمارستان همراه شد و اگر تلاش این بزرگواران نبود عبور از مشکلات ناخواسته و موانع پیش بینی نشده امکان نداشت. نصب اجباری چادر در حیاط بیمارستان به خاطر ایمن نبودن قسمتی از ساختمان برای استقرار شرکت های پزشکی و محل پذیرایی همکاران، یکی از این موانع موجود این بوده که با کمک و تدبیر آقایان دکتر بدو، دکتر نیک منش، دکتر شفق و مهندس علمیه و سرکار خانم دکتر خاتمی مرتفع شد.

ما همه ساله از فیض دیدار بزرگانی چون جناب آقای  دکتر حسین  قریب برخوردار می شویم امیدوارم امسال ایشان را در جمع مان داشته باشیم.

تجدید انتخابات این دوره هم تحت نظر اداره کمیسیون انجمن های پزشکی به صورت الکترونیک برگزار می شود  و نتیجه آن قرار است از طریق سامانه وزارت بهداشت اعلام شود.

لازم است از عزیزانی که با همکاری با اعضای برگزار کننده همایش محفل ما را رونق بخشیدند تشکر کنم و از خانم ها  ابراهیمی، ملایی و جوهری و آقایان سام خانیان و حمزوی سپاسگزاری نماییم .
دکتر غلامرضا خاتمی        
      رئیس انجمن پزشکان کودکان ایران 
رئیس همایش